poniedziałek, 1 lutego 2016

1. Zbigniew Boniek i Kabaret Ciach

Witam,

Nie wiedziałem od czego zacząć, jak ma wyglądać ten pierwszy post, więc postanowiłem zacząć najprościej jak się da czyli od początku. Pomyślicie co może łączyć Zbigniewa Bońka i Kabaret Ciach w mojej kolekcji jest to 6 grudnia 2013 roku. W ten właśnie dzień otrzymałem dwa pierwsze listy i pięć pierwszych podpisów w mojej kolekcji. Taki prezent na mikołaja. Zbigniewa Bońka nikomu przedstawiać nie muszę, natomiast Kabaret Ciach jest to kabaret założony zimą 1994 roku przez Tomasza Kowalskiego, Zbigniewa Gawrońskiego, Mariusza Matysika, Adama Magiera, Małgorzatę Czyżycką i Janusza Rewersa,– wówczas studentów ówczesnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Obecny skład kabaretu to:  Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek (od 2005 r.) oraz Mateusz Czechowski (od 2015r.) [źródło: wikipedia].
W 2013 r. kiedy otrzymałem autografy członków Kabaretu Ciach, skład tego kabaretu tworzyli: Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek oraz Janusz Rewers i właśnie od tych osób otrzymałem podpisy.
Zaktualizowałem zakładkę wymiana serdecznie do niej zapraszam. 
Do następnej notki !!!

Wysłane: email
Otrzymane: 1 karta
Czas oczekiwania: 29.11.2013 - 06.12.2013

Wysłane: list, koperta zwrotna ze znaczkiem
Otrzymane: 1 zdjęcie
Czas oczekiwania: 27.11.2013 - 06.12.2013


12 komentarzy:

 1. gratulacje :) i życzę kolejnych sukcesów. ja również założyłam bloga i zapraszam na pierwszą notatkę ;) jeśli możesz to proszę dodaj mnie do linków. ja już to zrobiłam z przyjemnością. pozdrawiam Kaśka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)z przyjemnością dodam Twój blog do ulubionych.
   Pozdrawiam
   Kamil

   Usuń
 2. Witam, gratuluje kolejnej zdobyczy ;) Jestem na początku prowadzenia bloga, dodałem Cię do listy polecanych linków, jeśli możesz dodaj również mojego bloga :) Pozdrawiam ;)

  http://autografydarek.blogspot.com/2016/01/mariusz-wlazy.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ja również dodałem Twój blog do ulubionych

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń